Oceanfront Family Villa
| Wifi Wi-Fi | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Privát strand Strand hozzáférés |
| Akadálymentesített hozzáférés | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Az 5 hálószobás Oceanfront Family Villa Black River gyors hozzáférést biztosít olyan városi látnivalókhoz, mint a csak egy 6 perces sétára található Courthouse. A szálláshely legfeljebb 10 vendéget tud elszállásolni, és bérelhető biciklit és gépkocsikat kínál.
A Black River nagyjából 900 méterre, a Parish Church of St John the Evangelist pedig csupán 250 méterre helyezkedik el a villától. Tengerparti elhelyezkedése miatt a YS Falls gyorsan megközelíthető, mivel hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára található.
A tengerre kilátást nyújtó Oceanfront Family Villa erkélyt és teraszt foglal magába. Klímaberendezés biztosítják a kényelmes tartózkodást.
A teljesen felszerelt konyhában olyan kényelmi szolgáltatásokkal van felszerelve, mint hűtő. A karibi konyha ételeit kínáló Nature Provides Youth and Youth I-Reation hozzávetőlegesen 500 méterre található.
- Helyi látnivalók
- Black River Methodist Church415 km
- Lando194 km
- Parish Church of St John the Evangelist329 km
- High Street214 km
- Zong Massacre Memorial137 km
- Black River454 km
- Starlight289 km
- Repülőterek
- Sangster nemzetkozi repuloter71 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
- Szobák/Létesítmények mozgáskorlátozottaknak
- Akadálymentesített hozzáférés
- Biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szolgáltatások
- Reptéri transzfer felár ellenében
- Takarítás
- Autókölcsönző
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Hangszigetelt ablakok
- Terasz
- Kerti bútor
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak az Oceanfront Family Villa közelében?
Az Oceanfront Family Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Courthouse (egy 500 méteres távolságra az ingatlantól), a YS Falls pedig 200 méterre van. - ❓
Az Oceanfront Family Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, az Oceanfront Family Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora az Oceanfront Family Villa befogadóképessége?
Az Oceanfront Family Villa akár 10 fő befogadására is alkalmas. - ❓
Az ingatlan kínál konyhai felszereltséget?
Ez az ingatlan hűtővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Az Oceanfront Family Villa élvezetes kilátást kínál?
Az Oceanfront Family Villa tengerre néző kilátással várja vendégeit.